مسابقه بزرگ کتابخوانی الکترونیک "خانواده قرآنی" همزمان با ماه مبارک رمضان

پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی قطب تعمیق ایمان دینی و مبارزه با فرق انحرافی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با عنوان "خانواده قرآنی" را برگزار می‏ کند.

كد خبر:3681 تاريخ خبر :13:19:00 1397-3-13
حجت‏ الاسلام والملسمین محمدصادق یوسفی‏ مقدم رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن با اعلام این خبر گفت: این مسابقه با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، دسترس‌پذیر نمودن کتاب قرآنی برای مردم در قالب ارائه کتاب الکترونیک و ارائه محتوای آموزشی و دینی، همزمان با ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام) و بصورت الکترونیک در اپلیکیشن کتابخوان پژوهان انجام می‌شود.
وی افزود: این مسابقه از طرف پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی، معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی، موسسه بوستان کتاب و کتابخوان همراه پژوهان برگزار می‏ گردد.
حجت الاسلام یوسفی مقدم گفت: منبع سوالات این مسابقه کتاب «خانواده قرآنی» تالیف حجت الاسلام والمسلمین عیسی عیسی‏ زاده و نشر بوستان کتاب می ‏باشد.
رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن در خصوص جوایز این مسابقه گفت: جوایز این مسابقه بزرگ، کمک هزینه سفر به عتبات، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، تبلت، قلم قرآنی و کارت هدیه خرید کتاب می‌باشد که از طرف میز توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی هدیه می‌گردد.
علاقمندان جهت شرکت در مسابقه و کسب اطلاعات بیشتر به سایت پژوهان (pajoohaan.ir) و پرتال جامع علوم و معارف قرآن (quran.isca.ac.ir) مراجعه نمایند.