رونمایی از پرتال جامع علوم و معارف قرآن

مراسم رونمایی و تجلیل از دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات دفتر تبلیغات اسلامی در سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

كد خبر:3592 تاريخ خبر :08:44:00 1396-10-2
در ابتدای این مراسم حجت‎الاسلام نظرزاده جانشین مرکز برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به سخنرانی با موضوع «رویکرد و برنامه‌های دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه فضای مجازی» پرداخت. وی در این مراسم به بیان اهمیت رویکرد فناورانه در عرصه پژوهش پرداخت و این رویکرد را از مهمترین لوازم برای توسعه پژوهش‎های مبتکرانه و مبتنی بر نیاز جامعه و نظام دانست.
در ادامه مراسم دکتر سید حسن هانی قائم مقام مدیرکل توسعه فرایندها و فناوری اطلاعات دفتر تبلیغات اسلامی به سخنرانی با موضوع «گزارش عملکرد فناوری اطلاعات دفتر در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی» پرداخت.
در ادامه جلسه، مهندس محمود متین‌فر رئیس اداره فناوری و فرآوری اطلاعات پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن به بیان قابلیت ها و ویژگی های پرتال جامع فرهنگ و معارف قرآن پرداخت.
در پایان مراسم از پرتال جامع علوم و معارف قرآن با حضور حجج اسلام دکتر لک زایی، نظرزاده و یوسفی مقدم و آقایان دکتر الله بخش و دکتر هانی رونمایی شد.
همچنین در پایان این مراسم از پرتال جامع علوم و معارف قرآن بعنوان دستاورد فناورانه شایسته تقدیر، تجلیل شد.