صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ 07:08 1397/12/22
مجوز انتشار فصلنامه «مطالعات علوم قرآن» دریافت شد


كد خبر:3719 تاريخ خبر :12:29:00 1397-9-8 نسخه چاپي

رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: با تصویب هیأت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز انتشار فصلنامه «مطالعات علوم قرآن» دریافت شد.

به گزارش پرتال جامع علوم و معارف قرآن، محمدصادق یوسفی مقدم اظهار داشت: به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مجوز فصلنامه «مطالعات علوم قرآن» در زمینه علوم قرآن و حدیث به مدیر مسئولی حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک­زایی با تصویب هیأت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت شد.
رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن در خصوص اهداف انتشار فصلنامه مطالعات علوم قرآن گفت: این نشریه با هدف زمينه‌سازی و گسترش پژوهش‌های تخصصی و روزآمد و ايجاد بستر مناسب برای انعكاس ديدگاه‌های صاحب‌نظران عرصه قرآن‌پژوهی و تضارب آرا و نقد ديدگاه‌ها و نظريه‌ها در زمينه علوم، معارف و تفسير قرآن، راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: مخاطبان فصلنامه «مطالعات علوم قرآن» متخصصان و محققان قرآن‌پژوه، استادان و پژوهشگران علاقه‌مند به مطالعات قرآنی هستند و گستره موضوعی آن پژوهش‌های علوم و معارف قرآن اعم از مباحث درون‌رشته‌ای و بینا­‌رشته‌ای است.
 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل