صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ 07:08 1397/12/22
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن و مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور


كد خبر:3689 تاريخ خبر :09:55:00 1397-7-18 نسخه چاپي

نشست مشترک پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن و مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور به منظور بررسی راهکارهای همکاری مشترک در حوزه پژوهش و آموزش برگزار شد.

به گزارش پرتال جامع علوم و معارف قرآن، نشست مشترک پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن و مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور صبح روز یکشنبه 8 مهر 1397 با حضور رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن، مدیر گروه علوم قرآنی، تنی چند از کارشناسان پژوهشکده و رئیس مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور به منظور بررسی راهکارهای همکاری مشترک در حوزه پژوهش و آموزش برگزار شد.
در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسمین محمدصادق یوسفی مقدم رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن به ارائه گزارشی از وضعیت کارکردهای علمی پژوهشی و ساختاری این پژوهشکده پرداخت و پیشنهاداتی در خصوص نحوه و راهکاری همکاری مشترک در حوزه های پژوهشی و آموزشی ارائه دادند.
در ادامه حسن منتظری رئیس مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گزارش مفصلی از برنامه‌ها و نحوه فعالیت مراکز فرهنگی غرب کشور ارائه داد و سپس به بررسی فرصتها و نیز تهدیدات فرهنگی؛ شیوه‌های آموزشی مدارس دینی و نحوه حضور مدارس دینی و سایر مراکز در صحنه‌های فرهنگی و علمی غرب کشور پرداخت.
در پایان این نشست توافق‌نامه همکاری منعقد گردید و مقرر شد تا مجموعه نشست‌ها و کارگاه های آموزشی از طرف پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن برای دانش آموختگان مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شود.
 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل