صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ 07:08 1397/12/22
سمینار پژوهشی «مدخل تغذیه از فرهنگ نامه سبک زندگی در آموزه های قرآن و اهل بیت (علیهم السلام)» برگزار شد


كد خبر:3483 تاريخ خبر :16:21:00 1395-10-12 نسخه چاپي

سمینار پژوهشی «مدخل تغذیه از فرهنگ نامه سبک زندگی در آموزه های قرآن و اهل بیت (علیهم السلام)» به کوشش پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد.

به گزارش واحد خبر پایگاه معارف قرآن، در ادامه برگزاری سلسله سمینارهای پژوهی در پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن، سمینار پژوهشی با عنوان: «مدخل تغذیه از فرهنگ نامه سبک زندگی در آموزه های قرآن و اهل بیت (علیهم السلام)» به کوشش گروه فرهنگنامه ها و معاجم قرآنی این پژوهشکده، و با حضور اعضاء هیئت علمی گروه و نیز نمایندگان پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، در روز یکشنبه 5 دیماه 1395 در ساختمان پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن برگزار شد.
بر اساس این گزارش، حجت اسلام و المسلمین جناب آقای عیسی عیسی زاده، مدیر محترم گروه فرهنگنامه ها و معاجم قرآنی پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن، ضمن ارائه گزارشی از فرایند انجام پروژه مذکور به ارائه مباحث خود پیرامون موضوع «مدخل تغذیه از فرهنگ نامه سبک زندگی در آموزه های قرآن و اهل بیت (علیهم السلام)»پرداختند.
در ادامه جلسه، حجت الاسلام والمسلمین کوثری، (ناظر مدخل تغذیه)، مباحثی را درباره موضوع مذکور بیان نمودند و نیز اظهار داشتند: به گواهی اعضای محترم شورای علمی فرهنگ نامه ها، کار انجام شده در این مدخل، هم دارای جامعیت است و هم قلم روانی دارد که امید است با بررسی ملاحظات آن شورا، به زودی شاهد انتشار این مدخل باشیم.
در پایان جناب آقای عیسی زاده اظهار امیدواری کردند که انشاء الله در اوایل سال آینده شاهد به انجام رسیدن جلد اول فرهنگ نامه سبک زندگی باشیم.
 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل