صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ 08:43 1397/3/28
رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم منصوب شد


كد خبر:3430 تاريخ خبر :15:44:00 1395-5-31 نسخه چاپي

با حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لکزایی، رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین یوسفی مقدم به عنوان رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم پژوهشگاه منصوب شد.

به گزارش واحد خبر پایگاه معارف قرآن، طی ارتقاء مرکز فرهنگ و معارف قرآن به پزوهشکده فرهنگ و معارف قرآن، حجت الاسلام والمسلمین یوسفی مقدم، مجددا با حکم ریاست پژوهشگاه، به عنوان رئیس این پژوهشکده، به مدت دو سال منصوب شد.

در حکم ریاست پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برای حجت الاسلام والمسلمین یوسفی مقدم آمده است:
نظر به مراتب علمی و پژوهشی و سوابق اجرایی و مدیریتی به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان «رییس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن» منصوب می‌شوید. امید است با عنایات الهی و در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) در عمل به شرح وظایف موفق باشید.

در ادامه این حکم آمده:
شایسته است پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن با بهره‌گیری از پیشینه درخشان خود، در تمام سال‌هایی که با نام «مرکز فرهنگ و معارف قرآن» فعالیت کرده‌است و ظرفیت‌ها و استعدادهای بالفعل حوزوی و دانشگاهی و با هم‌فکری چهره‌های علمی توان‌مند و خوش‌فکر به صورت فعال در جهت انجام وظایف محوله و به‌ویژه رویکرد جدی و جدید پژوهشگاه در زمینه پاسخ‌گویی به مسایل اساسی نظام اسلامی نقش‌آفرینی کرده و تدابیر مناسبی اتخاذ نماید. بدیهی است برای رسیدن به اهداف متعالی پژوهشگاه بازآرایی گروه‌های پژوهشی، برابر ابلاغ هیأت محترم امنا و اهتمام به حفظ نیروی انسانی توان‌مند مورد توجه خواهد بود. از ایزد منان برای جناب‌عالی و همه همکاران محترم دوام توفیقات و عزت روزافزون مسئلت دارم.


 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل