صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ 08:43 1397/3/28
پیش بینی انتشار 30 اثر و برگزاری 19 نشست علمی


كد خبر:3428 تاريخ خبر :15:56:00 1395-5-26 نسخه چاپي

رییس مرکز فرهنگ و معارف قرآن، ضمن بیان برنامه های پیش روی این مرکز در سال جاری، از انتشار 30 اثر، 171 مقاله و برگزاری 19 نشست علمی و کارگاه، خبر داد

به گزارش واحد خبر پایگاه معارف قرآن به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین یوسفی مقدم، رییس مرکز فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، به برنامه های در دست اقدام این مرکز در سال جاری اشاره و و خاطرنشان کرد: طبق پیش بینی های صورت گرفته در سال جاری، حدود 67 برنامه خواهیم داشت که این برنامه ها شامل برنامه های مستمر، تکمیلی و جدید است.

عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به تعداد آثار قابل چاپ این مرکز در سال جاری اشاره کرد و گفت: به یاری خدای متعال، در سال جاری خواهیم توانست حدود 30 اثر منتشره داشته باشیم. همچنین تالیف 171 مقاله (علمی پژوهشی، علمی ترویجی، دائره المعارفی، فرهنگ نامه ای) در دست انجام است.

وی درباره سایر فعالیت های در دست اقدام مرکز فرهنگ و معارف قرآن، تصریح کرد: برای سال 95، 19 نشست علمی، کارگاه و نقد کتاب پیش بینی شده؛ در این راستا دو همایش با موضوعات مطالعات نظام سازی و آرای تفسیری آیت الله معرفت(با همکاری سایر نهادها) پیش رو داریم.

 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل