صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ 09:54 1397/3/6
انتخاب محققین مرکز فرهنگ و معارف به عنوان پژوهشگران برتر


كد خبر:3401 تاريخ خبر :13:03:00 1394-10-3 نسخه چاپي

طی مراسم نکوداشت هفته پژوهش و تجلیل از برترین های پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین رضا اسحاق نیا و حجت الاسلام و المسلمین علی جان کریمی عنوان دومین و سومین پزوهشگر برتر را به خود اختصاص دادند

به گزارش واحد خبر پایگاه معارف قرآن حجت الاسلام و المسلمین رضا اسحاق نیا و حجت الاسلام و المسلمین علی جان کریمی از پزوهشگران مرکز فرهنگ و معارف قرآن، طی مراسمی که به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد، به عنوان پژوهشگران برتر حائز رتبه دوم و سوم شدند.

این مراسم که روز سه شنبه اول دی ماه با عنوان نکوداشت هفته پژوهش و تجلیل از برترین های پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد از مراکز، پژوهشکده‌ها، ادارات، گروه‌ها و مجلات، پژوهشگران برتر پژوهشگاه قدردانی و تقدیر شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در ابتدای این جلسه با تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) و همچنین آغاز هفته وحدت و میلاد مسعود رسول گرامی اسلام گفت: این ایام، فرصتی است که قدری تأمل و خلوت کنیم که هم به لحاظ تأسی به رسول گرامی اسلام – که دعوت شدیم به دعوت قرآنی: «ولکم فی رسول الله اسوة حسنة» - چقدر سنخیت داریم، چقدر در رفتار و سلوک مان، در جهت‌گیری‌هایمان تقرب داریم، و اینکه چقدر به سیره عملی و خُلق ایشان نزدیک هستیم؛ که خُلق شان قرآنی بوده است و نیز نسبت به حضرت حجت(عج) که ما عنوان سربازی ایشان را یدک می‌کشیم.

ایشان در ادامه از جلسه با مقام معظم رهبری و تأیید و رضایت معظم له، از طرح قطب‌ها یاد کرده و اظهار داشتند: در جلسه ای که خدمت مقام معظم رهبری حضور داشتیم، ایشان فرمودند نسبت به طرح آشنا هستند، مطالعه کردم و طرح خوبیست. این تأییدات و تأکیدات موجب دلگرمی شد که این مسیر را با جدیت بیشتری پیگیری کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر واعظی در پایان سخنان خود گفت: انشاءالله هر کسی که برای اعتلای کلمه الله و جلوه گری دین خدا و در جهت ارتقای معنویت و اخلاق زحمت می‌کشد، خدای متعال از همه قبول کند، و آن که ناظر است و شاهد است و قدردان است و شاکر است حضرت حق است.

در ادامه مراسم، جناب آقای دکتر محمد پزشگی به عنوان پژوهشگر برتر و حجج اسلام آقایان اسحاق نیا و علی جان کریمی به ترتیب حائز رتبه های دوم و سوم پزوهشگران برتر شدند.

 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل