صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
جمعه ۱ شهريور ۱۳۹۸ 07:08 1397/12/22
ارتقای «همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی» به رتبه علمی ـ پژوهشی


كد خبر:3339 تاريخ خبر :18:17:00 1392-11-7 نسخه چاپي

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از اعطای مجوز علمی ـ پژوهشی به همایش بین‌المللی قرآن کریم و تمدن اسلامی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.

به گزارش واحد خبر پايگاه معارف قرآن به نقل از ايکنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد اکبری، معاون پژوهش و فناوری این دانشگاه از اخذ مجوز علمی ـ پژوهشی همایش بین‌المللی قرآن کریم و تمدن اسلامی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.

وی در تشریح این خبر افزود: در نامه‌ای که در این خصوص از سوی اداره کل برنامه ریزی و سیاست‌گذاری امور پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری خطاب به معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم صادر شد، با توجه به سطح علمی برگزارکنندگان همایش و همچنین اعضای هیئت علمی آن، «هشتمین دوره همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران با محوریت قرآن کریم و تمدن اسلامی» امتیاز علمی ـ پژوهشی را اخذ کرد.

یادآور می‌شود، هشتمین همایش بین‌المللی «پژوهش‌های قرآنی با محوریت قرآن و تمدن اسلامی» به عنوان بخش پژوهشی سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.

 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل