صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ 07:08 1397/12/22
برای نخستین بار در کشور
نرم‌افزار آشنایی با حیوانات با رویکردی قرآنی تولید شد


كد خبر:1853 تاريخ خبر :22:15:00 1388-6-1 نسخه چاپي

برای نخستین بار، نرم‌افزار آشنایی با حیوانات با رویکردی قرآنی به همت موسسه نرم‌افزاری نیکان کوثر تولید و در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن عرضه گردید.

به گزارش واحد خبر پایگاه فرهنگ و معارف قرآن به نقل از مرکزخبر حوزه، مسئول غرفه موسسه نیکان کوثر در نمایشگاه قرآن هدف از تولید این نرم‌افزار را گرایش کودکان گروه سنی ب( سنین 6تا10) با قرآن به شیوه آشنایی با حیوانات عنوان کرد.
سید علی رضا کیمیا با اشاره به اینکه در این نرم افزار یکصد حیوان در شش دسته معرفی شده‌اند، افزود: پرندگان، حشرات، پستانداران اهلی و وحشی، آبزیان، خزندگان این شش دسته را تشکیل می دهند.
وی با بیان اینکه مهمترین بخش این نرم افزار بخش «حیوانات در قرآن» می‌باشد، ادامه داد: در این نرم افزار برای هر حیوان عکس، فیلم، مقاله علمی، شعر کودکانه، رنگ آمیزی و جورچین تهیه و بکار رفته است.
کیمیا اظهار داشت: در بخش حیوانات در قرآن، کلیه آیات قرآن کریم درباره حیوانات با قرائت‌های ترتیل و ترجمه گویا برای کودکان با گرافیکی عالی عرضه شده است.
وی تصریح کرد: برای آشنایی بیشتر کودکان بیش از یکصد عکس و فیلم و هزار بیت شعر کودکانه همراه با انیمیشن با رویکردی توحیدی بر اهمیت بیش از پیش این نرم افزار افزوده است.
مسئول غرفه موسسه نیکان کوثر انیمیشن، ساعت، جورچین و رنگ‌آمیزی را از بخش‌های دیگر این نرم افزار کودکانه عنوان کرد.
لازم به ذکر است، علاقمندان می توانند جهت آشنایی بیشتر با این نرم افزار به نشانی این غرفه در مصلی تهران، شبستان بزرگ امام خمینی(ره)، غرفه موسسه رایانه نیکان کوثر یا به نشانی اینترنتی www.absar.ir مراجعه کنند.
 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل