صفحه اصلي     درباره ما     نقشه سايت     ارتباط با ما     پژوهشکده در يك نگاه  
چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ 07:08 1397/12/22
معلم هوشمند قرآنی با هدف تحول در آموزش قرآن تولید شد


كد خبر:1835 تاريخ خبر :10:26:00 1388-5-27 نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت چارستون کیا از تولید معلم هوشمند قرآنی باهدف ایجاد تحول در ساختار آموزش و پرورش براساس فناوری های نوین خبرداد.

به گزارش واحد خبر پايگاه معارف قرآن به نقل از شبستان رامین صدیقی، مدیر عامل شرکت چارستون کیا گفت: معلم هوشمند قرآن در سال 83 توسط وی به ثبت رسید و از سال 87 با قیمت 135 هزار تومان وارد بازار فروش شد.
وی افزود: معلم هوشمند قرآن با قابلیت‌های آموزش کامل روخوانی و روانخوانی کل قرآن برای تمام سنین، آموزش قرائت به 2 روایت حفص از عاصم و روش از نافع، آموزش مفاهیم و ترجمه قرآن از طریق انطباق آیه و ترجمه، پخش سرود‌های قرآنی، تواشیح و تلاوت از ویژگی های نخستین محصول در حوزه فناوری قرآنی است که با هدف تحول در ساختار آموزش و پرورش براساس فناوری‌های نوین تولید شده است.
صدیقی خاطرنشان کرد: این دستگاه با 2 حافظه اصلی و جانبی می‌تواند 75 کتاب را ذخیره کند و تاکنون در 2 نمایشگاه خارجی و 70 نمایشگاه داخلی شرکت کرده است.
مدیرعامل شرکت چارستون کیا خاطرنشان کرد: تاکنون سازمان‌های مختلفی برای خرید و استفاده از معلم هوشمند قرآنی ابراز علاقه و همکاری کردند که تاکنون تصمیم قاطعی در این خصوص گرفته نشده است.
 بایگانی اخبار

اخبار مرکز
مقالات و كتابهاي قرآني
نشست ها و همايش ها
مراكز و شخصيت ها
پايگا ه ها و وبلاگها
بين الملل